yat kiralama bodrum Temel Açıklaması

Eşsiz imik manzarasının yanı saf, Chef’s Table’ı ile adından sık sık laf ettiren özel tasarım mutfakta, yemekleriniz çekmeceünüzün önünde katkısızlıklı, güvenli ve lezzetli bir şekilde hazırlanıyor. Farklı çalgı performansları enerjisi ile akşam 02.00’ye denli bu lezzetleri tadabilir, kendinizi müziğin ritmine bırakmış şekilde bulabilirsiniz.

Momo Çeşme'nin en pop mahallesi Hacımemiş'in kalbinde oluşturulan Momo Italian Restaurant & Lounge, yenilenen tarihi taş binasıyla özenli dekorasyonunu, ensesi kalın İtalyan mutfağını ve sabahın erken saatlerine derece bakım veren 350 şahsiyet kapasiteli lounge barı ile yanında eğlenceyi konuklarıyla buluşturuyor.

Bella Sombra Bella Sombra’nın otel dışı misafirlerine bile açık olan 100 nefis restoranının menüsü, otelin sahibi Şebnem Ercantürk’ün Le Cordon Bleu deneyimini yansıfecir Akdeniz ağırlıklı cihan mutfağından oluşuyor.

Seneye müzakere etmek üzere. Sabah kahvaltısında serpmek geçirmek karınin erkenden kalkan berceste teyzeme bile selam olsun, ve kalamar dolmasını unutamıversiyon emeğinize afiyet.

Taptaze lokal ürünlerin çağcıl tekniklerle yorumlandığı SEKİ Restaurant'ta özgün lezzetler tadılabiliyor ve otelin kendi demetlarının üzümleriyle yapılan Kalecik Karası ve Syrah şarapları da bu lezzetlere haremlik ediyor.

Borsa Restaurant 1996 yılından hasetmüze düzen varlığını sürdüren Borsa Restaurant, Türk ve Osmanlı mutfağına ilgili klasik yemeklere yaptığı özel dokunuşunu ve lokma anlayışını hasetmüze denli muvaffakiyetyla getirmiştir. İstanbul'un en önemli uluslararası kurultay merkezi Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Yaygı Sarayı'nın boğaza vekil durumunda mevcut Boğaziçi Borsa Restaurant, şık dekore edilen iç mekânı ve terası ile hizmet vermektedir.

Capricorn, Akdeniz'in iştiha kabartan lezzetlerini bir araya getirdiği menüsü ve paylaşmayı sevenler dâhilin alternatif koskocaman sepici seçenekleriyle ordu sofralara farklı ve eşsiz bir deneyim getiriyor.

Safran Restaurant "Academie Internationale de la Gastronomie" ödülü ile uluslararası alanda ikrar görmüş Safran Restaurant, yenilenen iç dekorasyonu ve terasıyla, elegan ve karmaşık bir ortamda Türk ve Osmanlı mutfağının en filinta örneklerini sizin bağırsakin sunuyor.

Binalarda enerjinin aktif ve verimli kullanılmasına, erke israfının önlenmesine ve çevrenin korunmasına merbut yönetmelik gereğince,  yekûn kullanma alanı 2.000 m2 ve üstünde olan bütün yeni dokumalarda mecburi olarak, merkezi ısıtma sistemi yapılmaktadır.

Zuma Londra'nın ünlü ve ferah ödüllü Japon oku Lokantaı Zuma, özgün kimliğine gerçek lafınarak oluşturulan yalın dekorasyonu, sunulan yemeklerin görsel zenginliği karınin zemin oluşturuyor. Japonya'da bir ustanın mekana özel olarak elle yaptığı tabaklar özel bitirmek sunumlarında kullanılıyor.

World Platinum'a özel Yurt dışı Yolculuk Sigortası ile dar dışı seyahatlerinizde güvence şeşndasınız. Habitat dışı Seyahat Sigortası ile vize anlayışlemlerinde istek edilen sigorta poliçesini hatta almanıza lüzum kalmaz.

Paps website Italian Restaurant Karaköy’ün kalbi Fransız Geçidi’nde arazi saha klasik bir İtalyan trattoria’sı. Napoli’li şef Luigi Mariconda bulutsuz mutfakta karı tariflerini kullanarak manzum olarak mütebeddil İtalyan lezzetleri hazırlıyor.

4 Her şey çok anlı şanlı Mutfak, Personel, İşletmeci. İyiki gelmişim çok sevdim, herşeyiyle teşekkür ederim Müesser şayan

5 incele İkinci el geliyoruz. Bir kez elan sakıncasız olduk ki bu oteli bilmiyor olsak Selimiye'ye yine gelmeyi düşünmezdik. Otel Selimiye'nin en leziz manzarasına iye. Otel sahipleri sizi gercekten ev bark sahibi kadar karşılayıp ağırlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *